| stefanutzstefan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet vreau ceva moderna dar nu stiu nu ineaparat modern adica nu stiu ceva sa se arsoteze cu un banchet sunt baiat vreau si linkuri dar un buget de 200 lei

2 răspunsuri:
| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Paiii. sa incep
un sacou negru dinste tenisi la moda blugi rupti si un tricouu mai elegant... sper sati placa stilul meu

| Aq_Munteanu_1996 a răspuns:

O pereche de blugi negri sau un pantalon negru din material fain 60 de lei o pereche de tenisi care sa se asorteze cu panatlonul sau blugul tot negrii si o camasa la 70 de lei moderna... dar sa nu fie bluza sau blgu alabastri cu adidasi