| deeaela a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac, prima zi de facultate?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu mai esti in gradinita/liceu. Ai 20 de ani. Imbraca-te cu ce ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da dracului de treaba daca nici la facultate nu esti in stare sa te imbraci singura?

| deeaela explică (pentru suntserios):

Sa sti ca sunt foarte instare sa ma imbrac singura! Ceream o parere in ce haine sa ma imbrac, nu sa ma invete cineva sa ma imbrac oh go on

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Du-te in izmene asortare cu un cojoc de iarna si cu un chipiu ca a lui Ceausescu thinking

| Dooolce a răspuns:

In ceea ce te simti lejer

| cataleya a răspuns:

Sa fie ceva decent dar in acelasi timp la moda. incearca o bluza larga peste o pereche de skinny jeans si niste cizme de piele. sper ca am fost de ajutor

| anastasiatya a răspuns:

Parerea mea ar fi ca ar trebui sa faci impresie buna cu ciorapi negri sau culoarea pielii, o fusta neagra si o maleta slba sau neagra... daca iti plac camasile ar fi mai indicat sa.ti iei una.

| deeaela explică (pentru anastasiatya):

Si sacou? Asa m am gandit si eu, insa ezitam intre jeans si camase cu sacou sau fusta, de aceea am cerut o parere dar se pare ca uni au considerat ca nu stiu sa ma imbrac. Tipic romanului...

| anastasiatya a răspuns (pentru deeaela):

Niște viitori Iulia Albu

| ProfaDeCeVreiTU a răspuns:

Incearca ceva mai iesit din comun, ca superman, poti sa-ti iei lenjeria intima este niste colanti rosii.