| Fαntαsy a întrebat:

Cu ce se albeste argintul cel mai bine? Ceva usor pentru niste cercei fragili si un lantic. (in afara de pasta de dinti - nu prea curata) Dau funda desigur happy

Răspuns Câştigător
| Deutsa56 a răspuns:

Http://www.cumsaorice.ro/articol/Utile/117/Cum-sa-curat-argintul.html ai aici mai multe metode

4 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Baga cerceii si lantul in bicarbonat, scoate-i de acolo dupa vreo saptamana si freaca cu periuta de dinti pe cercei si pe lant.Incearca.Succest! Sper ca te-am ajutat:*:*. Funda, pls:*:*

| foxi a răspuns:

Bicarbonatul de sodiul! Are mama ta in bucatarie!

| zanesiprintese a răspuns:

Merge si cu pasta de dinti, dar trebuie sa freci bine cu o periuta ceva... parca si cu bicarbonat merge

| Anda_1844 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le duci la o bijuterie.costa putin, rezultatul e foarte bun si nici nu te mai chinui!