| superGgirl a întrebat:

Cu ce shampon va spalati pe corp? Eu ma spal cu Nivea Happy Time!

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Poate vrei sa spui gel de dus.Si eu tot de la Nivea folosesc.

| mmary a răspuns:

Cred ca te referi la gel de dushappy Ei bine...eu folosesc un gel de dus de la Palmolive cu sare de mare.arata putin ciudat acele particule de sare.insa ofera un masaj foarte bun pentru piele dupa care intregul corp ramane foarte fin. Mirosul este foarte frumos si de durata. Numai bine!

| DexterKill a răspuns:

Nivea for men muscle relax. Ce bine e sa faci dus cu ala dupa ce vii de la sala cu febra love struck

| BESTNICK a răspuns:

Eu ma spal cu aghiasma relax cu granule(voma de preot)laughing))

| mircea_5116 a răspuns:

Copr-elseve, cap clear

| ZuzuliinaEDjAndra a răspuns:

Folosesc geluri de dus de la AVON pentru ca imi place mult cum miros cele de fructe