| MindExplode a întrebat:

Cu ce solutie va dati ca sa nu se arda parul de la placa cum se numeste si de unde o pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Eu am un spray foarte bun de la Wella se numeste "High hair Flat Iron Spray" strong control ajuta foarte bine te dai cu el dupa ce speli parul si inca e ud sau se poate si pe uskat, il kumperi din magazinele specializate wella :*
sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nicio soluție nu-ți protejează părul 100%.
Cu cât o folosești mai rar placa, cu atât ai un păr sănătos. Să nu uităm că placa arde!
Pa, pa.

| 10011993 a răspuns:

Eu folosesc ser pentru varfuri despicate de la Avon si sunt multumita:*

| brok3nstringz a răspuns:

Incearca "Ser hidratant termoprotector" de la Gerovital, protejeaza parul de placa si il si regenereaza.il gasesti in aproape orice magazin si e in jur de 10-15 lei, pe mine m.a ajutat mult happy