| Frrramboise a întrebat:

Cu ce va imbracati acasa? dar la scoala? ce va place sa purtati?

Răspuns Câştigător
| NimeniCuActe a răspuns:

Acasa naked, afara camuflat sau ceva cu ce sa nu atrag atentia happy, la scoala in negru (doliu pentru invatamantul romanesc)

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Acasa depindebig grin In tricou, pantaloni de treningbig grin Ceva cat mai comodbig grinChiar si pijamale cateodatalaughing
La scoala : Blugi stramti, bluzite de diferite culori...bascketi.DepindehappyIn fiecare zi ma imbrac cu alte hainelaughingbig grin

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

In casa eu stau cu haine comode, adica sa ma simt eu lejera. de exemplu : colanti, tricouri lungi, maieuri.
La scoala imi place ca in fiecare zi sa ma imbrac diferit : camasa in carouri cu o curea lata, blugi, bascketi, shoes, tricouri lungute cu ploverase. [ acum depinde si cum ma simt dimineata big grin ]
Nu imi place sa fiu impopotonata cu prea multe pe mine. eu sunt mai simpla. happy

pa-pa :*

| Ana-Maria94 a răspuns:

Haine cat mai lejere, in trening sau in pantaloni treisferturi si un tricou.

| User a răspuns:

Cu nimic. Doar nu ma vede nimeni.
la scoala? Cu haine.
Pene de bilibistroclove struck

| Style And The City a răspuns:

Uite aici citeva propuneri de tinute www.styleandthecity.ro! Sigur vei gasi una sa iti placa! http://www.styleandthecity.ro/trenduri-2009

| Tourniquet a răspuns:

In casa stau in pijamale (daca e weekend), de obicei stau in colanti si bluzite care nu prea le port afara, la scoala. happy

La scoala ma imbrac in colanti cu o camasa lunga, in bascketi sau balerini happy. depindehee hee.

Tu? happy

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Acasa, depinde de starea mea daca sunt vesele ma imbrac colorat dar de obicei port cat mai mult negru, am un stil destul de nonconformist si ma imbrac cam ciudat...
la scoala pantaloni negri, camasa alba cu nasturi rosii, cravata neagra si vesta neagra (nu imi prea convine da' asta e uniforma ),

| mayapop a răspuns:

In casa f lejer... de obicei in maieu si boxerilaughing am semineu deci am calduratongue la scoala si in rest is intre un stil hippie si tipic londonezbig grin depinde si de ocazia unde merghappy

| Theola a răspuns:

Buna.De obicei acasa stau in pijamalelaughing. La scoala imi plk sa port blugii mei preferati(albastru inchis, skinny), balerini, camasa sau bluza.Nu`s genu` sa ma imbrac la scoala ca la discoteca sau sa ma impopotonezhappy

| doina_2123 a răspuns:

Salut, as dori sa-ti raspund si eu la intrebarea data.acasa ma imbrac cu ce imi e comod dar si cu haine care socot ca nu e de plecat nicaieri cu ele, iar la scoala imi aleg haine care sa-mi redee seriozitata, dar cel mai mult prefer pijamaua deoarece e cea mai comoda.Cind plec in ospetie imbrac haine mai colorate in niciun caz nu negre, si sa fie in stil sportiv sa-mi fie mai comod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa ma imbrac in ceva lejer, usor, pentru a putea face mai bine activitatile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... acasa se poarta haine lejere... lol la scoala ma imbrac altfel in fiecare zi cam gotic dar trebuie sa purtam costume.:camasa cravata strampi si fusta si trebuie sa te imbraci cu ce vrei tu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa de cele mai multe ori in pijamale si la scoala in blugi stramti, o camasa lunga si bascheti (nu ma imbrac prea sofisticat, ma imbrac comod)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala port cateodata colanti iar peste colanti o vesta lunga si ma incalt cu balerini sau basketi. Cateodata blugi si adidasi sau trening. Acasa port niste haine pe car stiu ca nu le mai port purta la scoala sau altundeva. De obicei tricouri si pantaloni de trening sau blugi largi.Incearca si tu!

| Avram_Marius_1991 a răspuns:

Mai foloseste cineva siteul asta? Vreau sa stiu ca fac un sondaj de opinie.