| mileyselydemy a întrebat:

Cu ce va imbracati in prima zi de scoala?happy

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Pantaloni gri stramti, camasa alba si o vestuta tot gri!

15 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Cu un tricou simplu, blugi pictați manual, ceva gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres dar nu cu atatea liniute, e un desen cu cateva linii, mai mari si cursive, si o pereche de tenisi albi.

| Mariya5 a răspuns:

Ma imbrac cu niste jeansi bej(deschis aproape alb) un tricou de aceeasi culoare cu imprimeu rosu sau un tricou rosu (nu m-am hotarat inca) si niste botine maro.

| Metamorphose a răspuns:

Nu m-am gândit. O să-mi vină pe moment. În orice caz, haine la sigur!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai o rochita draguta rosie spre portocaliu si un bolero alb crosetat de mama deasupra. Tu? :* love struck

| Azµre a răspuns:

Păi facem paradă de modă? Ce mama dracu sunteți atât de proști!

| bloodyhell a răspuns:

Ma voi imbraca in gri ca va fi o zi trista.

| papusica987 a răspuns:

Buna, ma voi imbraca simplu si decent.
nu vreau in nici un caz sa atrag toate privirile si nici sa fac o impresie proasta.
Blugi skinny albastru deschis.
tricou alb.
un plovoras gri pe umeri ca poate va fi frig.
si tenesi gri.
:*

Răspuns utilizator avertizat
| lolita24 a răspuns:

Pai eu ma imbrac cu o pereche de jeansi, un tricou pe care scrie "i love life "

| Kaveri a răspuns:

Cu grenade!

| amo7 a răspuns:

Cu haine

| LittleCoco a răspuns:

Buna, voi purta daca e cald un tricou larg si mic cu niste pantaloni scurti, daca nu o rochita cu o o geaca de blugi dar sigur voi purta balerini, o esarfa pe cap ca sa se vada al doilea piercing, si o sa-mi iau si ghiozdanul cu mine...ce? e nou si il iubesc ^_^

| Nella15 a răspuns:

Pai cred ca in prima zi de scoala ar trebui sa te duci in uniforma sau cv al si negru..La noi la scoala asa e

| cotiugailie a răspuns:

Cu ce o sa vreau.