| Villy0po a întrebat:

Cu ce vopsea ( FIRMA si NUANTA ) pot ajunge la nuanta asta? http://www.bellasugar.com.au/......r-26586254 (prima poza) Mentionez ca vreau sa fie o nuanta cat mai naturala, sa para ca asa e parul meu si nu vreau sa fie tente de roscat si nici ceva prea deschis. Vreau sa fie saten deschis ( cu reflexii aurii ) - blond inchis... ceva intre ele.

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

SaschaM are dreptate, doar la coafor o poti obtine, si oricum e un photoshop, in realitate nu este atat de stralucitoare! nu te apuca sa iti bagi culori singura ca nu o sa iasa, in plus reflexele alea e posibil nici la coafor sa nu iti iasasad si mie imi place dar e greu ai nevoie de cel putin 5 vizite la coafor si unul bun nu la tanti' mirela de la colt, care tunde pe bunicu'

| SaschaM a răspuns:

Culoarea aia nu o poti obtine singura acasa. Nuanta pe care o are e de fapt o combinatie de mai multe nuante, combinate astfel incat sa para natural. Asa ceva obtii numai la un coafor profesional si nu e ieftin.

| lumy4u a răspuns:

Buna,nuanta exacta este 9/03 de la wella koleston perfect, vopsea profesionala, combinata cu oxidant de 9%, dar depinde ce culoare are parul tau, lasa mai multe detalii, daca e natural sau vopsit, si ce culoare e :*