| anutzzzzzy a întrebat:

Cu cine as putea sa vorbesc ca sa ajung in lumea modei? am 177 cm si as vrea sa ma folosesc cumva de inaltimea mea. Locuiesc in Bucuresti de putin timp si nu cunosc mai pe nimeni. Ma poate ajuta cineva? nu am experienta.

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Http://mramodels.ro/inscriere/

Ai putea incerca, chiar daca nu reusesti, macar o sa primesti cateva sfaturi.

| Merilynne a răspuns:

Incearca sa gasesti pe net diferite casting-uri, nu neaparat de moda, dar si de reclame TV, In orice caz daca ajungi in portofoliu lor, si la TV, probabil vei ajunge si in lumea modei. Si mai incearca si pe la Next top model cand se fac preselectii, ca de nu se stie cum bate norocul.