| Purgatoriu a întrebat:

Cum aplic o masca pentru par?
Am masca de par Milk&Honey de la Oriflame.

2 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

De obicei masca se pune pe parul ud sau uscat, depinde cum preferi, si se intinde pe toata lungimea parului, dar cu predilectie la radacini. Iti infasori parul intr.un prosop si stai cu el asa o ora. Dupa care te speli si aplici si un balsam. Cam asa se face.
Sa iti dau un pont big grin l-am descoperit si eu acum o luna si chiar sa rezultate. Cu zeama de la o lamaie sau doua, depinde cat de des ai parul, iti ungi radacinile. Parul este foarte stralucitor si frumos. Daca ai firul de par subtire, diluezi zeama de lamaie cu apa.

| Andreeaa19 a răspuns:

Se spala parul si se aplica pe parul umed pe toata lungimea, se sta 5 minute dupa care se clateste cu apa din abundență.