| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata un baiat slabut impreuna cu o fata foarte corpolenta (grasa)?

9 răspunsuri:
| DeeaBeatrice a răspuns:

Nu contează fizicul, atât cât contează sufletul celor doi.

| came21 a răspuns:

Pai daca fata este mai draguta(la fata), iar baiatul este si el destul de dragut as spune ca le.ar sta binisor impreuna happy
daca el o place nu conteaza de ce crede lumea despre ei happy
Funda? happy

| chyccorita a răspuns:

Sincer nu prea bine, dare daca ei se iubesc trebuie sa treaca peste astawinking

| mona a răspuns:

Nu conteaza asa mult fizicul, important e sa se inteleaga

| kim26 a răspuns:

Daca se iubesc, nu conteaza fizicul!

| neca a răspuns:

Arata normal

| WhothefuckamI a răspuns:

Intr-adevar nu conteaza decat sa se iubeasca... dar unii vor rade pe tema asta

Răspuns utilizator avertizat
| Laura927 a răspuns:

Eu zic ca daca baiatul o iubeste o pune la cura de slabitwinking in rest iubitiva voi mult, ca e mai bine sa ai mai mult de iubit!