| lolo23 a întrebat:

Cum are facut patul Shakira in videoclipul "Loca"?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:26&tx=119&ty=67&biw=1267&bih=774

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Dat cu vreun gel. E posibil sa fie parul ei natural... oricum poate fi posibil si ce spune Oxanna. Sarbatori fericite!

| Oxanna a răspuns:

...and I'm crazy but you like it... Loca Loca Locaa
aaa da sczue...ma chinuia talentubig grin

acum sa iti raspund: alea's dreaduri...ma indoiesc ca e parul ei natural, cred ca e o peruca pentru ca am vazut'o dupa ce a filmat clipu si n'avea dreaduri

| stiiix a răspuns:

Alea sunt niste dreaduri lejere sau a apelat la metoda de a si-l face cu gel, desi iti recomand sa-ti faci dreaduri pentru ca tin mult.happy

| OliviaHoran a răspuns:

Poate parul:-p

| lolo23 explică:

Parul *

scuzati laughing

| Lulu54 a răspuns:

Patul? Eu nu inteleg de loc ce vrei tu sa zici...