| ShiEuPeAici a întrebat:

Cum as puntea sa imi prind parul la o petrecere la scoala? Nu vreau sa fie ceva extravagant sau sa merg la coafor! Dau FUNDAbig grin. URGENTA! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Rocsule a răspuns:

Il poti impleti in diferite stiluri de la spic, pana la coada de peste si multe altele. Sau il poti prinde intr-un coc foarte lejer, jos, intr-o parte, lasand cateva fire rebele. Exista o multime de metode de a-ti aranja parul, doar sa ai timp si rabdare sa le incerci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde daca ai parul cret sau drept. Daca il ai cret il poti prinde intr-o parte cu o floare, iar daca il ai lins poti sa incerci un coc, sau poti sa-l tapezi apoi sa-l prinzi cu cateva agrafioare. Baftahappy!

| BlackRaven45 a răspuns:

Poate te ajuta: http://www.garbo.ro/coafuri/coafuri-elegante-74/
Ultima de pe prima pagina este destul de usoara. Pe restul le poti face la coafor.;)