| DanuTzCarbon a întrebat:

Cum as putea "aranja" tinuta de elev? Nu prea imi place genul formal. Tinuta include sacou negru, camasa alba sau bleu si pantalon negru.

P.S. Sunt băiat straight face

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In primul rand pantofii. Azi tenisi colorati, maine ceva adidasi moderni, poimaine pantofi eleganti sau bocanci. De asemenea poti adauga personalitate tinutei alegand o curea deosebite sau un ceas. La camasa uneori poti pune o cravata sau papion cu imprimeu haios. In buzunarul sacoului poti pune o batista de matase in ce culoare preferi tu.

| FashionKitty a răspuns:

Pai daca ti se permite ia-ti blugi negrii si tenesi si deja e ceva laughing ca nu prea ai ce sa faci in legatura cu camasa si sacoul si oricum pot arata bine in unele combinatii si nici nu esti asa formal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici valenta, nici schitele nu te ajuta?
Treptat, mi pierd increderea in carbon.