| SayMeSayYou a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul ca solange din cameleonii fara sa merg la un coafor? Nu reusesc sa imi fac coditele alea impletite si nici la spate am incercat de 100 de ori.help me please

care imi zice fundita fundita;-)

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Aa, pai singura nu o sa poti sa reusesti, pune o prietena sa tii le faca si alea http://www.youtube.com/watch?v=l2Rs79nKQPA&feature=channel ceva de genul doar ca tu iti lasi bretonul in fata si nu tii le impletesti atat de mult le impletesti pana unde vrei, iar apoi lasi parul liber aventual le poti prinde in agrafe negre

1 răspuns:
| SayMeSayYou explică:

Ms mult