| anUcy a întrebat:

Cum as putea sa imi fac un coc intr-o parte sau sa mi-l prind cumva ca sa arate dragut, pentru prins la spate m-am saturat si mi se pare prea banal.
P. S.:am parul lungbig grin(funda pentru cea mai interesanta varianta)

Răspuns Câştigător
| Ruxandra00 a răspuns:

Prinde-l intr-o parte si lasa cateva suvite pe afara si ciufulesteletongue

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

îl prinzi intr-o coadă şi apoi îl învârţi în jurul clamei cu care ţi`ai prins`o şi îl fixezi cu nişte agrafe. Coada ţi`o poţi prinde unde vrei tu.

| ali_2293 a răspuns:

Poti sa iti faci spic pe o parte...arata foarte bine; sau sa iti faci spic care sa vina ca o cordeluta si asa ti-l lesi despletit.