| Crs a întrebat:

Cum as putea sa ma costumez la un carnaval cu tematica craciunului? vreau cat mai multe idei! si de imbracaminte, dar si de machiaj si de coafuri

7 răspunsuri:
| Al3xIT a răspuns:

Iti dau eu o idee foarte buna Craciunita cred ca ti-ar sta cel mai bine...

| rosedanielle a răspuns:

Poti incerca : imbracaminte rosie de Mos Craciun cu barba, costumatie maronie de ren cu coarne, costum de om de zapada, costum de pom de iarna impodobit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te originalhappy Ceilalti o sa fie Mosu, Craciunita .etc.Imbraca-te intr-o Craciunita Vampir daca tot iti place The Vampire Diaries happy din cate observ. O sa fii mai originala. Dar poti adopta si metoda clasica de Elf cu 2 codite si machiaj verde

| GirlWonder a răspuns:

In craciunita, cu obrajiorii rosii, rimel si o peruca blonda. happy

| Ford a răspuns:

Doua variante:In capra si in Craciunita happy

| CarmenR a răspuns:

Pentru machiaj ai putea alege de aici http://www.karena.ro/......ul_ochilor

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Poti fi imbracata in Craciunita. Te imbraci toata in rosu iar pe la capete iti pui betele albe ( vezi tu cum faci, capsezi sau lipesti ). Distractie placuta. happy