| Biiianca a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la scoala? si sa-mi fac parul?

PS: Am 1.68 inaltime si 57 kg big grin
Va rog puneti si poza

Fundita :X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Ia exemplu de la Eva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum se poarta foarte mult stilul casual vintage, culorile pale ca : roz, albastru, crem, galben si imprimeurile florale si floral boots.Se mai poarta cardigan'urile, si nu se poarta unghiile scurte si parul prins simplu, buzele rosii ( nu stiu ce sa zic de scoala ). Bafta! happy

PS:Gasesti idei pe polyvore.com si pe weheartit.com

| wyxxie a răspuns:

Depinde si cati ani aihappy. parul trebuie sa fie cat mai lejer(natural) iar ca imbracaminte.niste jeansi si un tricou cu un cardigan cred ca e perfect.si decenthappy