| dee.hk a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? am aproximativ 1.70 m si 48 kg.straight face...

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Si eu am la fel, nu ma stresez sa ma ingras, lumea zice ca sunt prea slaba, dar mie nu mi se pare.Esti foarte bine asa, multe fete ar da orice sa arate ca tine.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu am 1.70 si 60 de kgbig grin...mananca dulciuri, la ore neprotivite si ia minerale sau multi vitaminehappy la mine a fuctionat!

| Sara2 a răspuns:

Ar trebui sa ai fix 62 kg ca sa fii perfecta mananca shaorma sa aiba si maioneza...iti spun sigur ca nu da gres

| MADALINAAAA a răspuns:

Si eu sunt slabuta.si asimilez foarte greu.la mine singura solutie este sa mananc de multe ori, cate putin.cat mai des.si dulciuri si fructe trebuie sa consumi.si sporul inainte de masawinking
cred ca ar trebui sa ai cam 52 de kg.acum depinde si de proportionalitatea corpului.pe unde se depun kg.

| ramona_5587 a răspuns:

La farmacie gasesti medicamente care iti da pofta de mancare ...Peritol se cheama.sunt foarte bune, nu au efecte negative, si te ajutA.
Eu am 1.75 inaltime si am 50 de kg ...cand slabesc putin imi iau peritol si gatahappyRezultatele apar repedehappy
trebuie sa iei in fiecare zi, numai 1 (seara).in primele 2-3 zile o sa iti fie putin somn dupa aceea te simti normal si mananci mai multhappy
garantez ca te vei ingrasa:-p

| claudya a răspuns:

Intreaba un nutritionist iti v-a recomanda un program gradual de "ingrasare"...succes

| bibitza a răspuns:

Mananca multe dulciuri.si da-mi voie monnyk sa te contrazic.nu trebuie sa ai neaparat fix 62 de kg pentru a arata perfect.plus ca nimeni nu este perfect.eu am 1, 71 si am 64 de kg si ma consider grasuta (sanii mari, fundul maricel si am inceput sa fac si burtica). asa ca... depinde unde se pun kg-ele. draga ixidee eu zic sa te duci la un doctor si el va stii ce sa iti dea.intre timp mananca f multe dulciuri. cel putin eu de la ele m-am ingrasatwinking. succes!

| Cristina_2136 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...am am 1.72 si aprox 50 de kg...important este sa nu sari niciodata peste masa de dimineata

| dee.hk explică:

Inca mai iau vitamine dar. nimic straight face