| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma machez? Mi-am cumparat aseara lentile albastre turcoaz (albastru spre verde, sau viceversa, ma rog) Si as vrea si eu un machiaj cat mai simplu(nu folosesc fond de ten), vreau sa specific ca am parul maro spre negru si am tenul masliniu. Funda (:

Răspuns Câştigător
| ighilxxl a răspuns:

Pai poti folosi o culoare de albastru foarte deschisa sau turcoaz cu niste tus negru care sa iti scoata in evidenta lentilele de contact sau poti folosi ceva albastru si o nuanta de negru in spre coada ochilor:* succes