| Cristina788 a întrebat:

Cum as putea sa ma schimb? nu imi place deloc cum arat la fata cu toate ca lumea imi zice ca sunt destul de draguta... mie nu imi place sunt disperata toata ziua ma uit in oglinda si imi vine sa sparg oglinda. Ce as putea sa fac sa ma schimb la fata? m-am dus la un salon m-am pensat m-am vopsit dar degeaba tot nu-mi place. Prietena mea mi-a zis sa imi fac sprancene tatuate ca poate asa o sa ma schimb mai mult dar nu vreau nici asa. Si inca eu sunt cat de cat draguta ma uit la unele fete ca sunt groaznic de urate si ele nu se mai simt asa ca mine si nu sunt disperate. Cum sa fiu si eu asa?

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Pot sa zic ca esti obsedata de felul in care arati si nimic nu iti convinetongue
poate t uiti la vedete sau fete extrem d frumoase si ca vrei si u sa fii asa.nu uita ca sunt multe fete sau tipele din reviste sau p net care sunt photoshopate tongue
in primul rand accepta asa cum esti, spuneti ca esti draguta asa cum zic si cei din jurul tau

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pai uite daca vrei sa faci o schimbare de look, vopsestete cumva la par, daca vrei, machiazate, du-te la un salon de frumusete si vezi ce poti schimba, fa-ti o operatie estetica chestii din astea

| leonardo a răspuns:

Cred ca problema ta vine din alta parte - s-ar putea sa suferi de o forma de boala mintala, cel mai bine consulti un psiholog. Sau doi. Cel mai bine ar fi 3 si ideal ar fi sa fie in acelasi timp.

| 10011993 a răspuns:

Mergi la psihologlaughing

| valThina a răspuns:

Ms pentru fundita. sper ca te-au ajutat sfaturile melebig grin si ca nu o s mai ai intr-un viitor apropiat aceasta "problema" big grin

| dany5555 a răspuns:

Si eu aveam aceiasi problema. dar mi-am schimbat tunsoarea.si hainele.si multi mi-au spus ca sunt foarte frumoasa. am prins curaj si acum ma consider frm.si merge :]]