| Gabrielaa90 a întrebat:

Cum as putea sa'mi fac părul asa:http://www.google.com/......tp?/imgres sau http://www.google.com/......tp?/imgres >Multuu:*:

Răspuns Câştigător
| Alessssia a răspuns:

Îl poți ondula, iar apoi bagi spumă in el.
În caz că nu ai atăt de mult volum, poți să-l tapezi happy.

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici o metoda foarte simpla, sau iti mai posti face multe codite impletite:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ondulator, perie rotunda+feon sau de ce nu, bigudiuri! Cele mai practice si la indemana oricui.

| IMC90 a răspuns:

Bagi degetele in priza

| Gabrielaa90 explică (pentru IMC90):

=]]]Mersii de ajutor:]]=]]]

| positivity a răspuns:

Cu multe codițe împletite sau bigudiuri.
Am folosit ambele variante, şi mi se par foarte accesibile.

| Mangustă a răspuns:

OH.GOD.WHY. Fata tipei din prima poza. Nu zic, parul e ok, dar fata! e.e Imi aminteste de o colega pe care as prefera s-o vad jupuita de piele.
In fine, parul. Dupa ce te speli iei suvite subtiri de par si la invarti in palma, apoi le rasucesti spre radacina si le prinzi cu o agrafa. Sau mai poti sa-ti faci codite impletite, dar asta dureaza mai mult. Asta daca nu ai ondulator sau bigudiuri, care sunt destul de ieftine, dar nu stiu unde se gasesc.

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pai fa-ti multe multe codite impletite fix de la radacina si impleteste-le tare. Cat mai multe si o sa-ti iasa.winking Eu am incercat si a iesit chiar foarte bine. Bafta. Funda?

| DV a răspuns:

Cu Ondulatorul