| evelynne a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac parul asa?:-?

http://www.telenovelasconfidencial.com/......mujica.jpg

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Buna.eu una cred ca in primul rand ar trebui sa te speli pe cap. dupa care sa iti usuci parul.il pieptani iar dupa folosesti ondulatorul (ti-as recomanda sa ilcepi de la jumatatea firului de par pentru a nu ajunge si la radacina cu ondulatorul ca altfel vei arata ca o oaie creata). iar dupa daca vrei sa tina mai mult da-te cu un fixativ happy.
funda?puppy dog eyes

| Annaa a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai parul lung. Ti-l ondulezi cu ondulatorul si folosesti multa ceara de par si fixativ. Daca stii cum sa ti-l aranjezi iti va iesi identicwinking Bafta!

| Parker a răspuns:

Ondulator.