| tilica91 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac parul ca al mihaelei barlutiu?

7 răspunsuri:
| Goagăl_6635 a răspuns:

Poti sa-l impletesti in multe coditse. insa nu ai vrea sa-l aia cret. e foarte greu cu el. il am eu. e natural...kiss

| Zangetsu a răspuns:

Nu se poate, ea de fapt e cheala si poarta o peruca. nu cred ca vrei sa porti peruca.

| ღAღdღaღ a răspuns:

Este aproape imposibil.Parul ei este asa fiindca e natural!

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Wow, eu cred ca asa are ea parul natural, oricum incearca cu niste bigudiuri foarte mici sau cu ondulatorul[nu cred] dar, incearca pe la saloaneoh go on

| MissBondărel a răspuns:

Din nefericire nu prea cred că poți să îl faci exact ca el ei deoarece ea este creață natural.Iar el fiind natural nu prea poate fi reprodus sută la sută.
O soluție ar fi cu ondulatorul, însă trebuie să iei câte o suviță mică pe rând, iar pentru asta îți trebuie răbdare.
Altă soluție ar fi un permanent făcut la salon, arată chiar asemănător cu al ei, și rezistă destul de mult timp. Acum o lună o vecină de-a mea și-a făcut și încă și acum are părul creț cam pe jumătate din lungimea părului.
Și o a treia soluție care nu e deloc aproape ca și al Mihaelei ar fi ceva de genu.
http://www.youtube.com/watch?v=Js7bzNS470s&feature=relmfu

Și ceva mai liniștit:
http://www.youtube.com/watch?v=mtQJsONY20Q&feature=fvwrel

Sper că sunt pe gustul tău și sper să și reușești dacă chiar dorești să încerci ceva asemănător.

| cosmin1211 a răspuns:

Incearca sa bei niste lapte Pilos. Cred ca asta este solutia ta!

| KatalinaT a răspuns:

Sa ti'l impetesti in foarte multe codite si a doua zi ti le desprinzi