| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Cum as putea sa-mi prind parul la ora de sport?

Răspuns Câştigător
| aLex22andra a răspuns:

Buna!
O sa încep cu ce nu ți-as recomanda sa iti faci la par pentru ora de sport, in niciun caz coc, spic, coada impletita sau altele de acest gen pentru ca aceste moduri de a-ți prinde parul nu sunt potrivite pentru exercitii la ora de sport in plus te-ar putea incomoda si s-ar deranja totul!
Dar ai doua posibilitati foarte bune si cele mai ok, coada simpla sau pur si simplu parul sa fie lasat liber, cand ai de făcut abdomene sau alte exercitii de acest gen, rostogoliri te poate incomoda coada si mai bine ar fi in acest tip de exercitii sa ți-l lași liber, iar in rest poți sa ți-l tii prins in coada ca sa nu te deranjeze parul lasat liber sa nu-ți intre in ochi in timp ce alergi sau in alte exercitii, deci depinde de ceea ce faci!

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Legat in coada

| Etelca a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa nu iti faci coc, spic, impletituri grele si exagerate(acestea sunt recomandate pentru evenimente importante)deoarece minunatia de coafura ti se va strica.Cel mai bine este sa iti prinzi parul intr-o coada de cal sau dupa ce ai facut coada sa rasucesti parul in jurul elasticului si sa-l prinzi cu niste agrafe pentru a nu te deranja.Nu uita sa bei multa apa si sa nu o iei foarte tare din prima zi. Pupici!:***

| Pufi1999 a răspuns:

Nu incerca nici coada de cal nici coc pentru ca la gimnastica o sa te deranjeze. mai bine iti impletesti parul, dar ca sa arate mai bine ti-l prinzi pe o parte cu suvite lasate afara

| OoBunnyoO a răspuns:

Coc(nu foarte aranjat) sau ponytail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbești serios?
Cui dracu îi pasă ce fel îți stă coamă când încearcă să facă un lucru cu adevărat util(sport)?

| Patry908 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ai perfecta dreptate

| Aneurysm a răspuns:

Încă mai faci sport la 35 de ani?

| MaskOfSanity a răspuns:

Ce contează mă cum îţi prinzi părul la ora de sport? Vrei să fii sexi şi în trening? Măcar, dacă te umpli de sudoare, să ai păr mişto, nu? Copilă superficială...

| iSimo a răspuns:

Coada impletita, coc, spicwinking

| Peachy a răspuns:

Coc(messy bumb)(gasesti pe yt tutoriale), coada de peste, coada impletita, ponytail, 2 cozi impletite, 3 cozi impletite si dupa prinse intr-o singura coada, o betita pe frunte, impletituri rusesti( cauta tutoriale pe yt sau poze pe net).

| Etelca a răspuns (pentru Peachy):

Coada de peste si impletituri rusesti?! Stii macar cum arata alea?laughing Sunt de gala, nu de ora de sport cand transpiri si faci exercitii!laughing

| Peachy a răspuns (pentru Etelca):

Da "Ingerasule" laughing) normal ca stiu ce sunt alea, eu port coada de peste si impletituri cand merg la fitness si din contra tin mult mai bine parul decat o coada normala! Nu vad ce treaba are transpiratia cu impletitura din par, iar daca tu porti cozi de peste si impletituri rusesti la gala, e claaar scuza-ne nu suntem de nasul TAUrolling on the floor)))

| HimoSsa a răspuns:

O coada prinsa jos intr-o parte si impletita spicusor, s-au odulata!♥

| MIDnightMoon a răspuns:

Sus prins într-o coadă, dacă alergi sau faci exerciţi, părul nu ar trebui să te încurce happy

| ThisIsIoanaBlack explică:

Sa fie cat mai cool si simplu.Dau funda!

| KidNeboon a răspuns:

Cat mai cool si simplu: coc, coada impletita, 2 cozi simpe. te descurci uhwinking