| Iasmiine a întrebat:

Cum as putea sa scap de "falci" adica sunt prea grasa in obraji?

7 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Vaiiii; o333 nu scapaaalove struck sunt superbeee. am o colega atat de dragalasa ca parca ii jucarielove struck noi ii zicem R2D2[artuditu] este un robot in Star Wars love struck

cam stupid raspunsul nu?laughing

| MindExplode a răspuns:

Vei scapa numai daca vei slabi dar daca esti slaba inseamna ca asa sunt obrajorii tai. Poti incerca operatie plastica.happy
Sper ca te-am ajutathappy

| gabrielutzu a răspuns:

Nu fa prostia ASTA! Lasa falcile la locul lor asa cum sunt,eventual dezvolta-le,fa-le mai mari,mai proeminente, astfel vei reusi sa sperii masculii nesatui care vor vrea sa sara pe tine, considerandu-te a fi prea vulnerabila.

| SergioItaly a răspuns:

Sunt niste creme special3 de la maibeline...se gasesc la nova vichi la bucuresti sau operatie estetica nu e dureros... funde pls ca nu t doare mana

| aumih16 a răspuns:

Botox! daca vrei folosesti si silicon! da botoxul e pentru falci!

| MarySille a răspuns:

Buna,trebuie sa faci exercitii cu fata! de ex sa o misti. intr-o parte si alta. aici mai intra si altele! sau maseaza-te pe falcisoaretongue de 3 ori pe zi a cate 2 minute! cu o crema de fata.

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ZzDeeea a răspuns:

Slabeste.alearga,nu mai papa decat de 2 ori pe zi, papa putin, fara cipsuri fara dulciuri