| SpecialGirl18 a întrebat:

Cum as putea sa scap de negi? Parca se inmultesc si deja m-am saturat de ei:@:@:@:@...Rog raspunsuri serioase...Si desigur dau funda:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Ollykaa a răspuns:

Buna.
Si eu am avut si m-am dus la dermatolog ca sa mi-i arda, deoarece nigeii, chiar daca trec, pot aparea pe intestine sau in zonele sensibile.
Ar fii bine sa mergi cat mai repede la dermatolog.

Funda?

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Trebuie sa ti le storcihappyO sa-ti ramana pata daca te dai cu crema...Eu am patit-ohappy

| Adriannae a răspuns:

Foloseste Duofilm. Costa in jur de 20 de ron. Dureaza un pic pana dispare negul, insa functioneaza garantat

| Chriistiinex a răspuns:

Hey@@@! pai eu am o prietena care si-a dat cu rostopasta si ia trecut in 2 saptamani

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Intreaba la farmacie.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Intreaba la farmacie, este un fel de srpay cu care te dai si scapi de ei, imi scapa numele happy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna special gril18. poti ft usor sa scapi de negi mergand la dermatolog e o procedura usoara si fara durere. evitarea lor e spalandu-te pe maine si folosind desinfection pentru maini..numai bine

| ionutz_2003 a răspuns:

Buna nu stiu sigur dar am auzit si eu ca se trec cu crema de ziar adica pui o bucata de ziar pe o farfurie si dai foc dupa acea suflii sa indepartezi cenusa si pe farfurie ramine un lichid galben si te ungi cu le pe negeii repeti de citeva ori.