| Strumfy16 a întrebat:

Cum ati slabit cel mai mult? In cat timp si cate kg?big grin

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am slabit 12 kg. in 4 luni, combinand exercitii tae bo cu dieta hipocalorica.

| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu slabesc daca mananc dulciurilaughing.
Poate ti se pare aiurea, dar e adevarat.
Eu daca nu manank dulciuri am o pofta ingrozitoare de mancare, iar adoua zi nu ma mai cuprind pantaloniilaughing.
+ca am facut sport[alergat pe banda"rulanta"laughing].
Cam atat, dar am un corp foarte flexibil:devil
Multa bafta:*

| InoTkd95 a răspuns:

Eu am reusit in 2 zile 3 kg. Nu am mai mancat seara, mult sport ( alergari, antrenament etc.) nu am mai mancat dulciuri, si dimineata mancam putin lapte la pranz uneori nu mancam sau mai mancam cate putina carnita( de pui ) la gratar, seara ori putina ciorba, ori un iaurt fara prea multe grasimi sau deloc. La mine a fost o situatie de urgenta si a trebuit sa slabesc foarte repede intr. o saptamana 4 kg dar am terminat mai repede si apoi a trebuit sa ma mentin.laughing

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna, eu am slabit in 2 luni 13 kg [ nu am mai makat paine, dulciuri, mankare cu calori si grasimi, si am facut mult sport (la sala, alergare prin parca, basket) si am reusit sa slabesc] sper sa reusesti si uh daca vreilaughing ...succes kiss si o seara placuta in continuarekiss pa pa