| Adriana1508 a întrebat:

Cum credeți ca ar merge un tricou verde deschis in fata si cu dantela albă in spate(nu e chiar tricou)cu un sacou negru, o pereche de pantaloni crem si cu niște bontine negre? Daca nu vi se pare ok, dati-mi un sfat despre cum sa port acel tricou.

4 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Eu cred ca ar fi chiar ok.

| Andreutza098 a răspuns:

Bunawinking
Mi se pare destul de ok, dar te-as sfatui sa mai ai la indemina un accesoriu verde(de preferat nuanta de verde a maioului).Mai stiu si eu, poate un bantulet ceva sau niste cercei, sau poate chiar o bratarawinking
Pa, pa

| JvKl a răspuns:

Pai,tricoul verde deschis in fata si cu dantela in spate +sacoul negru pantaloni negri sau si crem iar botinele sunt ok.

| Papita14854 a răspuns:

Pai tricoul daca e verde de ce nu îl asortezi cu șosetele sau daca îți este comod de ce nu cu o pălărie draguta dar nu cea de plaja in fine mi se pare ok idea sa stii ca o sa încerc si eu.