| Ananasik a întrebat:

Cum credeti ar fi bine ca in scoala sa fie uniforma! Cine raspunde primul dau funda?!

Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

O fusta nici foarte lunga, normala si bluza alba cu emblema scolii. Dupa pararea mea asa ar arata o uniforma pe placul meu.

5 răspunsuri:
| Josephe a răspuns:

Exact ca pe timpul lui impuscatu zis si Nicu Ceausescuwinking

| HaeRa a răspuns:

Foarte aiurea! oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniforma ajuta sa nu se mai faca asa mare diferenta intre elevi. tot se face dar macar nu mai sunt judecati dupa haine. ceva comod oricum. tricou cu guleras vara si o fusta lejera, pantofi fara toc. iarna ceva mai grosut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place si punct. Imbracamintea si felul in care ne alegem hainele ne reflecta personalitatea, purtand frumusete de uniforma nu mai suntem noi, pur si simplu ne ia din personalitate. Cum sa fiu altcineva decat sunt? Cum sa port ce nu ma reprezinta? Dar cine sa inteleaga.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Am purtat in clasa I-IV! mai nou si in V-VIII...macar la liceu sa nu purtam...:d