| zamfira a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa arate si sa se imbrace o femeie de 35 de ani?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e greu sa treci la statutul de doamna, nici eu nu pot trece de 10 ani si sentimentul e foarte bizar...
cred ca il poti distrage psihic cand ai invatat deja ce sa iti doresti, cred ca avem dreptul de a ne elibera putin de ideea de stil de viata

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde de multe aspecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa cum simte. Nu varsta e cea care trebuie sa ne determine cum sa ne imbracam ci cum ne simtim cand ne imbracam. happy

| MioaraParalescu a răspuns:

Cum doreste ea

| OnuOnulică a răspuns:

Ca și un om normal presupun...o.O

| Winchester308 a răspuns:

Cum vrea.Mi se pare usor penibil sa ai nevoie de indicatii la varsta aia.