| คℓεxą a răspuns:

Si eu cred ca 2

16 răspunsuri:
| Gabiitii a răspuns:

Si eu cred la fel dar sa zicem ca ii sta bine sh 4)http://www.popvideotop.com/news/wp-content/uploads/2008/ 02/38168_rihanna11.jpg
pa pa:*

| ancan a răspuns:

Hmm. e greu de ales big grin
nr 4 sa zicemhappy

| User a răspuns:

Da:X. Ii sta super. albastru' ala...drooling Totusi... prea din lateral poza.frustrated

| Roxii a răspuns:

La fel si eu tot 2 celelalte sunt dragute dar nu i se potrivesc!kiss

| 구미호 a răspuns:

Mie imi place americanaca flag din imaginea 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2...clar, are fata ovala, si ii se potriveste tunsoarea, si eu am tunsoarea asta. e faina.lejera.faina.sexy.bafta-n viata:X!

| alexxy_8614 a răspuns:

Buna. Si mie imi place 2 dar si 4 ii sta bine cu amn2 coafuri si ai dreptate ii sta fain in costumu turcoaz din imaginewinking

| AnaisC a răspuns:

Eu personal cred ca tunsoarea Bob ii sta AMAZING. Cea scurta o intinereste, dar Rihanna e genul de fata finuta care canta niste melodii care chiar te ating pe suflet, deci mie cel mai mult imi place 4.

| Adredemesconf a răspuns:

Da. 2 si 4 sunt cele mai frumoasewinking
O zi buna!

| TheDevilIsHere a răspuns:

Clar 2 si 4 dar si celelalte sunt frumoase:XNu sunt mare fana dar arata destul de binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 si 4 love strucklove struck

| Psihiatra a răspuns:

2 si 4...nu ma prea pot decide tongue... dar oricum e draguta happy

| ciocolata_expirata a răspuns:

Bobul fara breton o prinde foarte bine.
Dar si scurt in genul asta: http://www.aaa-fashion.com/......style1.jpg < arata superb aici.
I fine ea e foarte draguta si ii sta bine oricum.

| AleAlbu a răspuns: