| al3xa_6696 a întrebat:

Cum credeti ca mi-ar sta mai bine: roshcata(suvite) sau bruneta(tot parul)?
am ochii verzi.happy

11 răspunsuri:
| Paula a răspuns:

Daca esti tu in poza aia... as zice bruneta tot parul happy

| lili24 a răspuns:

Bruneta ai parea mai matura desi ti-ar sta bine daca ai ochi verzi. Roscata cu suvite acum depinde ce fel de roscat. Dar nu baga suvite la roscat. Un roscat mai deschis ar merge la un par scurt, daca ai par lung fa un roscat mai inchis. Esti frumoasa(vad in poza)oricum, ramane la alegerea ta.

| MisterKat a răspuns:

Esti frumoasa si asa cum esti in poza de la avatar. happy
Ar merge sa iti faci parul blond, sunt faine fetele blonde cu ochii verzi happy

| erika_9732 a răspuns:

Categoric bruneta

| Alex >D a răspuns:

Fa-te roscata ( o nuanta mai aprinsa ) si cu suvite negre happy
PS:esti foarte draguta ( nu zic frumoasa ca sar astia pe mine dupa laughing

Dan

| danutzyscorpyon a răspuns:

Eo tias zice sa ramai asa cum esti k esti frum raw de tothee hee
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta!big grin

| emilia46_9849 a răspuns:

Pai bruneta cred!
eu am ochii verzi si imi sta bine bruneta dar si rojkta imi sta.
oriqm intreaba la un salon de coafura ptk iti va da un rasp bun.
nu toate pers le sta bine brunete sau rojkte.
uite mie nu imi sta bine blonda.
asa ca mai bine intrebi pe cineva care se pricepe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca bruneta tot parul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias propune plonda cu suvite roscate dar ai intrebat alceva roscata(suvite)