| EVA_7591 a întrebat:

Cum credeti ca s-ar vedea niste suvite blonde pe par brunet(vopsit)? nu cam artificial?

12 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Ca un tigru. N-ar arata bine... Ar da mai bine unele roscate, dar nu asa peste tot, si multe, cateva, 5-6, si in breton bagat putin.

| NimeniCelebru a răspuns:

Mdaa...Ramane la alegerea tahappy
Totusi, nu cred ca ar veni prea minunat...
Sper sa iei decizia cea mai buna!
Fundaa'?puppy dog eyes

| EVA_7591 explică:

1.nu-mi plac roscate, 2.nu am breton, 3. vroiam suvite blonde ca sa-mi scot brunetul din cap nu de placere

| Anxx a răspuns:

E chiar dragut. big grin eu am parul brunet si extensii blonde si arata bine :*

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Anonima21love struck! Super tarelove struck.

| NimeniCelebru a răspuns:

Poti sa-ti faci niste suvite pe dedesubt:X
Ar fi foarte frumos...
Pupiciii:*
Fundaaa?puppy dog eyes

| Bishop a răspuns:

Atunci ai putea sa te vopsesti toata blonda si fa-ti suvite satene sau invers. Sau simplu, fara suvite.

| EVA_7591 explică:

Pai sa-ti explic cum sta treaba.eu am fost blonda(vopsita)si m-am facut bruneta si acum imi pare rau si as vrea sa ajung din nou la blond dar nu dintr-o data ca nu vreau sa-mi distrug parul, si m-am gandit sa incep cu niste suvite, si din ce in ce sa-mi fk tot mai multe, pana o sa se faca tot parul blondhappydar nu sunt f sig deoarece nu as vrea sa se vada f artificial

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Depinde ce blond

| Bojthe a răspuns:

Sicer stilul piti gen adelina pestritu bianca dragusanu daniele crudu etc e parerea mea sper sa nu te superihappy

| Bishop a răspuns:

Aham, aham. Inteleg ce vrei sa faci, dar nu mi se pare o idee prea buna. Adica daca iti faci pe parcurs, parul o sa iti creasca, si o sa trebuiasca sa vopsesti si radacinile de fiecare data cand iti mai faci suvite, eu zic ca e pierdere de timp. Nu cred ca o sa iti arzi parul daca te vopsesti o data blonda. Mai bine asa. Si daca chiar ti-e teama, mergi la salon si intreaba de un tratament, o masca pentru par care il ajuta sa nu se deterioreze. Parerea mea. Bafta.