| Chocobunny a întrebat:

Cum e Geanta Kayleigh de la Avon? Ma intereseaza sa stiu daca e incapatoare si rezistenta.

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Este geanta mea preferata de la Avon. Este foarte draguta si datorita culorii o poti asorta la mai toate tinutele pe care le vei purta.
Este incapatoare, in masura in care mie imi incap cartile si caietele pentru scoala. Nu pot spune cu exactitate daca este rezistenta dar asa pare.

2 răspunsuri:
| tranquilaaa a răspuns:

Bună, sunt reprezentatn Avon. Am avut multe comenzi cu Geanta Kayleigh si am vazut-o si eu. Mie una mi se pare încăpîtoare și rezistentă.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu au calitate gențile, sunt și scumpe pe deasupra.
Pa, pa.