| Abcd_3874 a întrebat:

Cum e la solar? explica-ti-mi ce trebuie sa faci de cand intrii in salon si pana iesi. vreau sa ma duc si eu. dau funda celui mai explicit raspuns. vreau sa stiu daca iti dau ei creme sau le platesti tu. absolut fiecare pas

Răspuns Câştigător
| Madalina_2787 a răspuns:

In primul rand nu e nimic iesit din comun, cand intri nu trebuie sa faci u nimic, ei te intreaba cu ce pot ajuta, doar le zici ca vrei la solar, or sa te intrebe cate minute vrei sa stai, de obicei, prima oara se sta 3 min, a 2 oara 6min, a 3 oara 9min, a patra 12min, si dupa vezi u cum si cat vrei sa stai.Nu trebuie sa platesti nimic in afara de cat se ia p min. Atat!