| NOsay a întrebat:

Cum e mai bine cu parul scurt sau lung? help intrebare urgenta

Răspuns Câştigător
| KikiRiki98 a răspuns:

Depinde cum iti sta tie mai bine.Parul lung, desi este foarte frumos trebuie ingrijit.Lungimea parului depinde si de personalitatea ta. Daca nu ai rabdare sa iti tot piepteni parul si sa il ingrijesti cum trebuie pentru a fi sanatos nu ti se potriveste parul lung,dar daca personalitatea ta este calma si vrei ca sa iti poti face multe coafuri poti sa iti lasi parul lung. Daca nu vrei nici lung, dar nici scurt, lasa-l mediu.Fii atenta cand iti alegi coafura sa fie potrivita pentru forma fetei tale si ca sa te reprezintehappy

15 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Mie'mi place mediu.

| Ariannna a răspuns:

E bine şi cu el scurt şi cu el lung, pentru aspect e frumos să fie lung dar trebuie să îl şi îngrijeşti :*!

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai daca esti fata, la fete e frumos parul lung. Daca il tunzi scurt nu mai are nici un farmecthinking Deci sfatul meu este ca daca esti fata sa il lasi lung sau cel putin pana la umar. Sper ca te-am ajutatwinking.

| wintermee11 a răspuns:

Nu ai specificat unde!;-)

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Poi daca il ai scurt este mai usor de ingrijit, dar nu prea poti face cine stie ce cu el (adica coc, coada sau mai stiu eu ce), daca e lung e mai greu de ingrijit dar te inveti. Parul lung da o oarecare feminitate si eu una prefer parul lung.

| 12AA a răspuns:

La parul lung trebuie bine ingrijit, se incurca repede, daca il lasi pe spate mult timp traspiri si daca esti si genu care sta mult pe afara iti strici sanatatea, parul scurc e frumos dar nu vrei sa il prinzi sau sa ii faci cv diferit e mai greu ...incearca mediu big grin

| lorrena97 a răspuns:

Clar lung...l-am avut si scurt si acum il am lung si sunt foarte multumita de elwinking

| Narcis2007 a răspuns:

Lung

| piticcccccc a răspuns:

Lung

| Giulia97Anna a răspuns:

Intre mediu si lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu depenide cum iti place si tie.Eu una aleg parul lung deoarece iti poti face diferite coafuri sau poate si mediu e o alegere destul de cool daca stii cum sa il aranjezi, dar scurt.nu.

| killforfun19 a răspuns:

Pai dac il ai lung ai mai mult de lucru cu el, da mai bine e lung!

| AnnyJonathann a răspuns:

Mai bine lung, deoarece poti sa-ti creezi din el cite coafuri vrei, iar din cel scurt nu poti face nimic

| CvonD a răspuns:

Depinde de cum iti sta tie mai bine si de forma fetei pe care o aihappy

| RobbyBoy a răspuns:

Pai eu-s baiat si daca esti fata tias recomanda par lung kiss