| Carlamonicaanghele a întrebat:

Cum fac credite la barn budd in afara sa obtin cupe?

Răspuns Câştigător
| allepurple a răspuns:

Avansand in nivel. Pe la 50 in colo incepi sa mai primesti cate ceva. Si in rest, doar daca platesti cu bani adevarati (dai la add credits). Dar eu nu-ti recomand sa cheltui bani pe ceva virtual caci nu merita. Chestiile astea sunt niste capcane pentru aceia prea slabi de creier, obsedati de lumea virtuala, care au prea multi bani. Poate ca nu sunt scumpe la inceput, dar sa zicem ca dupa ce dai o data 4 euro (de ex., nu stiu cat costa) mai vrei credite. Si mai ceri de vreo 10 ori. Pai se aduna 40 de euro care sunt echivalenti cu 170 de lei. Merita? pentru ceva ce se duce in cateva secunde ca ti-ai luat o super floare virtuala din care nu castigi nimic adevarat. Scuze ca am facut paranteza aceasta, dar urasc cand vad ca lumea da bani pe tampenii. Si incerc sa conving pe oricine vede asta sa nu faca aceeasi prostie ca multi altii.

4 răspunsuri:
| pithicot a răspuns:

Poti face rost de credite daca ai monede hi5

| Andy04 a răspuns:

Inainte puteai folosi un hack numit Cheat Engine 5.5 sau 5.6 pe mozila firefox dar acum nu mai merge.Acum in afara sa faci cupe trebuie sa cumperi creditele.

| Andy04 a răspuns:

@allepurple sa stii ca ai mare dreptate cu faza ca daca iti bagi odata credite mai vrei inca odata si devi dependent.Asa se intampla si cu 2 colegi de la mine din clasa la panarama aia de metin2 de care toata lumea e obsedata(scutazimi limbajul).

| Andreea_7327 a răspuns:

Pai nu ai alta modalitate numai cu cupe poti sa faci credite