| LeeJiEun a întrebat:

Cum fac sa imi creasca parul mai lung si mai repede? Dar plz fara creme si nu stiu ce.natural! fundita!:*

Răspuns Câştigător
| AdeAdela a răspuns:

Poarta parul impletit si in 3 luni va creste 10 cm.Dar trebuie sa ai multa rabdare.Bafta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa astepti.

| Bia_8599 a răspuns:

Mastile cu ou, uleiul de brusture, uleiul de ricin sunt cele mai bune.

| Amorezatul a răspuns:

S-a dovedit stintific ca statul in maini a cate 10 minute pe zi, poate ifluenta radical cresterea parului. Studile au aratat ca in 6 luni, parul a crescut cu pana la 10 cm!

| TeoSam a răspuns:

Incearca sa te duci o data pe luna la tuns...chiar daca tunzi un cm, chiar daca tunzi 5 parul se regenereaza si creste mult mai repede. Daca nu ai parul in scari ci drept te poti tunde chiar tu acasa, luandu-ti varfurile si taindu-le cu o foarfeca.