| andreea4ever a întrebat:

Cum fac sa imi creasca parul mai repede.Ma refer la breton.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pithicot a răspuns:

Iti va creste mult mai repede daca folosesti ulei de ricin sau gaz, daca te speli mai des pe cap.si din cate am inteles eu daca il tii strans thinking

4 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Sant niste pastile la Amway pentru par unghii si piele, se ia una pe zi timp de 3 luni si creste parul mai repede, dar sunt cam scumpe.

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Spalate mai des pe capwinkingadica.eu ma spal din 3 in 3 zile si mi-a crescut bretonul foarte repede happy

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Folosesti ulei de ricinwinking
Baftakiss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TheOriginalUserhappy cat de repede iti va creste? urgent imi trebuie si mie