| adela_5527 a întrebat:

Cum fac sa nu-mi mai stea parul cu atata volum, dupa ce ma spal? o modalitate simpla va rog... pup

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Apleaca parul in fata (capul in jos) si usuca cu fenul de la radacina spre varfuri (adica fenul orientat in jos). Sper sa te ajute, pe mine ma ajuta si am un par des si lung, deci e si greu, si astfel rezista si la mine volumul macar 2 zilewinking Sper sa functioneze si la tine. Pussy

| Madalichka a răspuns:

Foloseste balsam pentru par si incearca sa-l speli putin mai rar, ca sa se mai ingrase. Si nu te peria cu perii de plastic sau sintetic, ca se electrizeaza parul de la ele. Incearca din lemn.

| perla a răspuns:

Folosesti balsam per par licio(lins) si nu-ti mai sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu putin ulei de par da foarte putin. Daca te dai cu prea mult va arata gras...

| pupantonia a răspuns:

Pai poti sa te dai cu un balsam cu volum foarte redus. Apoi, te dai cu putina apa. Si te rog eu din suflet, daca vrei sa nu ai volum, nu atinge uscatorul ci uscate cu un prosop si apoi piaptanate cu un piaptan cu dintii subtiri. Succes!

| hannahmontana_9893 a răspuns:

Sa nu te dai cu balsam

| hot_8687 a răspuns:

Il indrepti cu placa!