| Helper004 a întrebat:

Cum fac sa scap de cosurile negre?big grin Funditawinking:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu crema pentru cosuri sua ti le storci.

5 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Du-te la cosmetica.Acesta este cel mai bun tratament, crede-ma.

| HotChoclate a răspuns:

Eu doar ca ma duc la o cosmetica.Problema e ca fac asta cand stiu ca am o saptamana libera pentru ca mi se irita pielea si dureaza cam 2-3 zile pana mi se calmeza.Fac asta cam la 3-4 luni.Am folosit clean&clear pentru puncte negre si chiar e buna.Sa o folosesti dimineata si seara. Face minunibig grin

| fingerboard a răspuns:

Sall iti umperi un sapun dove este foarte bun si te speli cu el in zona cu cosiiwinking merge! fundita puppy dog eyes

| turcanudenisa a răspuns:

In primul rand sunt puncte negre si poti sa scapi de el folosind de exemplu creme de la avon. am eu una si n-am nici un cos si nici un punct negru pe fata si crema se numeste CLEAR SKIN PORE PENETRANING este numai vreo 12 lei. fundita te rog :d

| Vanessii a răspuns:

Prietena mea are ceva ca uun plasture si.l pune pe fata si ii scoate 99% din cosurile negre! pacat ca nu stiu cum se cheama. sau daca e urgent si ai multe du-te la doctorul de piele sigur va gasi o solutie. Bafta! Funda smug? love struck