| anonim_4396 a întrebat:

Cum functioneaza cremele care spun ca incetinesc cresterea firului de par de pe picioare?

6 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

thinking Ti-ai dat singura raspunsul. Pur si simplu contin niste elemente care incetinesc cresterea firului de par.

| Leea1234 a răspuns:

Dar la mine, nu au dat rezultate! eu nu mai a incredere in nimic similar, nici macar in laser! se spun ca efectul laserului este garantat 5 ani dupa care parul poate reaparea!

| elena a răspuns:

Aiurea...crezi ca dau rezultate...corpul omului merge in dezvoltarea sa normala, vrei sau nu vrei, fie cu par sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este doar o iluzie, nu încetinește creșterea firului de păr doar hidratează pielea.
Pa, pa.

| Sara2 a răspuns:

Mint

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste ceara calda si vei vedea ca intr-adevar parul se rareste si creste mult mai incet.