| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cum iasa blond deschis pe saten inchis? Mi-am cumparat Palette N7 (Blond deschis) iar parul meu este saten, castaniu, si a fost vopsit brunet tot cu Palette dar de un an...si acum e putin mai inchis decat culoarea mea naturala, dar nu cred ca mai are vopsea. O sa iasa blond?
Eu sper sa fie doar mai deschis, imi doresc sa iasa ciocolatiu, aluna... ce credeti?

Aveti alta idee? Stiti o vopsea care ar putea iesi cum imi doresc eu?

Răspuns Câştigător
| BluLolipopGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa te dai cu o vopsea gen maro deschis, foarte deschis iar asa iese culoarea pe care o doresti... cu culoarea aleasa de tine: blondul deschis, nu iti iese culoare dorita si iti si arde parul foarte tare