| J7anine a întrebat:

Cum imi dau seama ce tunsoare mi se potriveste?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Intra pe www.taaz.com iti faci cont si acolo e un fel de salon virtual, iti incarci poza si alegi din sute de tunsori :)
Sau poti sa te duci la stilist si sa ii ceri ajutorul. El va tine cont de tipul de par, cat si de forma fetei pe care o ai.

Bafta

20 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mergi la un salon si cere sfatul unui stylist, el iti va recomanda ceea ce se poarta si ceea ce iti sta bine.

| andreea_8479 a răspuns:

Depinde de forma fetei tale si de tipul de par...ai putea vizita un salonwinkingsigur vei gasi persoane dragute care ar fi dispuse sa te ajute cu un sfat

| irynna a răspuns:

Sunt modele de tunsori in functie de forma fetei, deci alege una in conformitate cu forma fetei. Sunt atatea modele de tunsori. Trebuie doar sa alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa forma feteihappy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un stlist profesional si iti va spune ce ti se potriveste(cel mai bine asa)... daca nu, ia o poza de a ta, si poti intra pe diferite site-uri de tunsori...cu sute de tunsori si vezi care te avantajeaza happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis si secretel .www.taaz.com;)

Alte răspunsuri
| Stefan_Viorel_1996 a răspuns:

Cum aflu ce tunsoare mi se potrivește

| Nicoleta_Stan_1973 a răspuns:

Ce tunsoare mi se potriveste?

Alte răspunsuri
| Stefi_Gabriela_1982 a răspuns:

Vreau sa știu ce tunsoare mi de potrivește?

| Alexandra_Mihaela_1994 a răspuns:

Ce frizura mise potriveste

| Alma_Torita_1977 a răspuns:

As dori o tunsoare care sa se potriveasca fetei mele, cu breton.

| Muntean_Viki_1994 a răspuns:

Dupa fata

| Osman_Mihaela_1973 a răspuns:

Raspuns

| Novac_Sofia-cristina_1974 a răspuns:

Ma simt bine cu freza mea

Alte răspunsuri
| Irimia_Felicia_1990 a răspuns:

Cum aflu ce frizura mi se potriveste