| Ciupaciupss a întrebat:

Cum imi pot face si eu o pereche de blugi cv mai cool

Vreau sa-i tai putin si sa-i tocesc putin. dar nu stiu ce ce fel de lama si cu ce sa-i tocesc. blugii as vrea sa-i fac cam asa :

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&biw=1280&bih=685

:X:x daca ma puteti ajuta cu niste lincuri si niste pasi.:O3

Fundits:x

1 răspuns:
| Liquify a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te gandesti bine in primul rand. Daca esti decisa sa iti modifici blugii, foloseste un cutter pentru taieturi. Te sfatuiesc sa nu ii tocesti pentru ca in cazul in care nu va iesi bine, vor arata vechi. happy Mult succes!