| RoxanaRossa a întrebat:

Cum imi pot intretine parul sa nu se mai ingrase sa nu se despice si sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Gama vivese senso duo este foarte buna pentru toate problemele parului, pentru mine este cel mai bun produs. Bine-nteles, mai intai te poti informa despre produs.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu mai folosii produsele de aranjat parul, gen placa de par, ondulator, fa-ti o masca cu ulei de ricin o data pe saptamana sau la 2 saptamani

| Miss25JK a răspuns:

Balsamul profesionist de la kallos ajuta, apoi mastile naturale din oua sau ulei de masline ajuta sa nu mai ai sebum in firul de par practic nu se mai ingrasa asa de repede, cat despre despicare, dupa ce iti tunzi varfurile, folosesti masti si balsam kallos si in felul asta parul nu se va mai usca deci nu se va mai despica.