| biancaaam a întrebat:

Cum imi pot prinde parul daca parul meu este mediu si m`am saturat de coada de cal?

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Daca este mediu atunci impartel in doua si acele doua codite le mai imparti odata in doua si pe prima o lasi asa, dreapta iar pe cealalta o prinzi cu un elastic si daca e prea mare mai ia putin par. Cam asa ar trebui sa arate http://www.cosplay.com/photo/2922286/ Succes.

1 răspuns:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

Spic,coada de peste,coc, coada intr-o parte, parul desfacut si prins bretonull.