| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot regenera parul?straight faceL-am ars de prea multe ori cu placa ...si nu vreau sa-l tund...dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| endorphins a răspuns:

Pai.este o chestie.Regenerarea parului costa in faptul de a creste...el creste de la radacina.din scalp.nu din capat! Singura posibilitate care o ai este de a il face sa creasca mai repede.Adica...sa accelerezi regenerarea.Cum faci asta? Foarte simplu.Cel mai bun este uleiul de masline. Spalate cu ulei de masline seara.Cumparati Vitamina A sub forma de comprimate.Mai stiu ca e buna chiar si Aloe Vera pentru par.Succes!

4 răspunsuri:
| アレクサ a răspuns:

Si eu aveam aceas problema, incearca sa folosesti samponurile de la gerovital + balsamul si in maxim 2 saptamani va fi regenerat.

| babyalexa a răspuns:

Masca cu placenta de la kallos(costa 7 ron).Eu am parul pana la fund si din negru l-am facut blond, nu m-ai placut si a 2a zi l-am facut iar negru.Da-ti seama ca saracul era praf.Folosesc masca asta la fiecare baie si am parul super ok.Si nu l-am taiat de vreun an deloc.

Răspuns utilizator avertizat