| DDVDS a întrebat:

Cum imi pot tine parul ondulat fara placa sau moate/__?
Fundita!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face apel la un semipermanet!
Pa, pa.

| Cella a răspuns:

Cand e unde... il ti in coc seara. iar dimineata il dai cu putin fixativ.sau ondulatorulthinking

| iulia_9095 a răspuns:

Cand ai parul ud te dai cu spuma si ti-l prinzi in coc de balerina si dormi cu el toata noaptea, a doua zi o sa-l ai foarte ondulat, dar ai grija sa nu racesti daca esti sensibila si o sa dormi cu parul ud!

| dolce_6727 a răspuns:

Poti sa til dai cu gel. Sa nu-l atingi cat timp se usuca.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia a răspuns:

Cu spuma

| dutsa24 a răspuns:

Nu cred ca poate fi o alta solutie...placa este unuca metoda...
daca vrei sa il porti pe spate incearca sa il lasi asa ondulat sunt sigura ca iti va sta bine
la mine tot parul e ondulat si acum de curind il port pe spate asa fara sa il indrept pentru ca daca il indreptam nu statea mult drept si chiar imi place...e plin de volum.

| purplestar9494 a răspuns:

Incerca cu spuma taft sau intensa sunt cele mai bune
dupa ce te speli pe cap usuca`te cu prosopul si pe parul umed nu ud da`te cu spuma daca vrei mai mult volum dupa ce te`ai dat cu spuma usuca`te cu feonul

| DDVDS explică:

Merci mult!